Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä sinulle uusi ja ajamaton Transit Custom -mallin Ford, joka on pakettiautojen aatelia! Tämä sininen kaunotar on varustettu kaikilla kesäajon herkuilla: vakionopeudensäädin pitää vauhdin tasaisena, ja peruutuskamera varmistaa, että parkkeeraus sujuu kuin tanssi. 13-tuumainen kosketusnäyttö ja langaton Android Auto/Apple CarPlay tekevät musiikin ja reittien hallinnasta lastenleikkiä. Polttoainekäyttöinen lisälämmitin varmistaa, että kylmät aamut eivät pääse yllättämään. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | EPT-753 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Automaatti-ilmastointi
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- Peruutuskamera
- 1+2 etuistuimet, läpilastausluukku
- Kuljettajan istuimen manuaalinen 4-suunnan säätö
- Kuljettajan istuimen ristiseläntuki
- Kuljettajan istuimen säädettävä käsinoja
- Lämmitettävä etumatkustajan istuin
- Lämmitettävä kuljettajan istuin
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Vakionopeudensäädin
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt
- Sähkösäätöiset, lämmitetyt ja automaattisesti taittuvat sivupeilit, suuntavilkuilla
- 5G modeemi
- 13" kosketusnäyttö
- 4 kaiutinta
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä (Diesel-mallit)
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 205 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 1970 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr